Klordioksit – Tedavi Etmediği Hastalık Var Mı?

Merhaba! Günlerdir hikâyelerde paylaştığım, soran herkese link yolladığım bazı röportaj ve mini belgeseller hk şunu söyleyebilirim: Zihnimde çığır açtı! Mutlaka izlenmeli. Şimdi elinizdeki Netflix belgesellerini yavaşça bırakın.

Ve yine diyeceksiniz ki ne hakkında da bu kadar önemsiyorsun…Hayat ve başımıza gelen her “şey” hakkında. Her eve lâzım bir bilgiler. Öyle bir farkındalık yaratıyor ki paha biçilemez.

Bir ipucu vereyim önce:

Çölyak!

Bir kobay faresini, bir çeşit yuvarlak solucan (parazit) ile enfekte ediyorlar. 12 gün içinde farede ÇÖLYAK gelişiyor. İnsanlarda tonlarca farklı solucan/kurt görülüyor (muş). Dünya Sağlık Örgütü de “her 3 kişiden 1’i” diye açıklıyor.

Olaya sadece çölyak olarak bakmayalım. Bende çölyak yok, ama o bariz bir örnek. Ama aranızda (örneğin) fibromiyalji, MS, akne, artrit, kansızlık sorunu yaşayan, OTİZM ile mücadele eden varsa parazit işine derinlemesine bakabilir. Hatta ALS//metastaz bile geçiyor videoda. Liste hayli uzun. İlgili yazı ve videoları blogda topladım.

Dr. Andreas Kalcker röportajı başta olmak üzere, izlemeniz tavsiyem. Şiddetle değil ama ısrarla, “var bir sebebi” diyerek… Amaaan, 1 saatinize bakar, neye vermiyoruz?

https://vitamingiller.com/kalcker-parazit-protokolu-ozet/

PEKİ; NEDİR BU KLORDİOKSİT? BİRAZ DAHA DETAY İÇİN AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ?

KLORDİOKSİT (CD) GÜNLÜK DOZU NASIL HAZIRLANIR?

OCAK 2020 OTİZM OLARAK BİLİNEN BELİRTİLERDEN KURTULMAK isimli kitabın yazarı Kerry Rivera, Koronavirus ve Klordioksit kullanımını anlatıyor.

Kerry Rivera, Klordioksitten Burun Spreyi Yapımını Anlatıyor

Kerry Rivera, Klordioksitten Boğaz Spreyi Yapımını Anlatıyor

https://www.academia.edu/35698748/Otizm_Olarak_Bilinen_Belirtileden_Kurtulmak_Kerri_Rivera

https://books.google.com.tr/books/about/Otizm_Olarak_Bilinen_Belirtilerden_Kurtu.html?id=IB0SEAAAQBAJ&source=kp_book_description&redir_esc=y

https://vitamingiller.com/kerri-rivera-ile-otizm-tedavisi-uzerine-alternatif-soylesi/

Kaynak

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.