Otizm ve Parazitler

Robin Goffee, oğlunun otizminin büyük ölçüde parazitlerden (solucanlar) kaynaklandığını ve bunların oğlunun kanı üzerindeki etkilerini nasıl keşfettiğini açıklıyor. Aşıların (vücudu şok eden ve bağırsakta uzun süreli mukus üretimine neden olan birden fazla virüs) bağırsakları solucanlar için ideal bir üreme alanı haline getirdiğini söylüyor.

Aşağıdaki videoyu otomatik çeviri ile Türkçe alt yazılı izlemek için masaüstü pc ile açmanız gerekir. İlgili seçenek için resim ekliyorum.

On The Wasting Diseases of Infants and Children’a göre (Eustace Smith’in bir tıp kitabı) “Elverişli fırsat (parazitler için), aşırı yüklenmiş bir viral aşırı yüklenmeden sindirim sistemine doğru gelişen mukoza hastalığı yoluyla kendini gösterir. Kritik zamanlardan biri bebeklerdedir. 6 aylıktan küçük. Şu anda virüslerin aşırı yüklenmesi, mukoza hastalığına ve ardından parazit istilasına neden olabilir.”

Videonun 18 dakika 30 saniyesinde: “Bir akıl hastanesinde akıl hastası olan 138 kişi arasında, otopsiler yapıldığında, her zaman çeşitli türlerin yuvarlak solucanları bulundu.”

“Ailem oğlumuzun otizminin parazit enfeksiyonundan kaynaklanmış olabileceği olasılığını fark edip kabul ettiğinde, cevabımızı aldığımızı görmemiz çok uzun sürmedi.”

“Solucanların, konakçıları için toksik olan maddeler ürettiği anlaşılmaktadır. Bu toksinler kanın kimyasını değiştirebilir.”

“Parazitleri yok etmek için bir protokol başlattık ve kısa süre sonra dışkısında parazit ve solucan izleri bulduk. Daha sonra oğlumuzun çehresinde de dahil olmak üzere bir değişiklik gördük.”

“Parazit enfeksiyonunun en evrensel belirtisi, yalnızca eozinofillerin varlığıdır. (Oğlumuzun laboratuvar testleri bunu gösteriyor) gerçekten de eozinofillerin varlığı…”

“Laboratuvar kılavuzu, testlerin 22 parazit çeşidi içereceğini söyledi, ancak sonunda gerçekten sadece 2 için test yaptılar (laboratuvar tüm testleri yapmayarak paradan tasarruf etmeye mi çalışıyor?) (Test sonuçları parazitler için negatif çıktı.)”

“Olumsuz sonuçlara ve yanlış güvenlik duygusuna rağmen, başladık. bir anti-paraziter protokol. (Bulduk) bu olumsuz sonuçlardan 6 aydan kısa bir süre sonra oğlumuzdan çıkardığımız 400 fitten fazla solucan.”

“Otizm eşittir parazitler.”

“Bu solucanlar ancak solucanları ve parazitleri öldüren otlar uyguladığımızda ölmeye başladı.”

“Otizm, toksik parazit istilasının kronik bir halidir. Parazitler, amonyak ve amfetamin kimyasalları kusarlar. Çocuklarımız tüm yaşamları boyunca parazitlerden uyuşturulmuş bir halde yaşıyorlar ve otizm olarak etiketleniyorlar.”

“Öyleyse 2 yılda ondan 1000 fitten fazla parazit aldım.”

Solucanlar öldüğünde, bakterilerin hareket ederek solucanı parçaladığını ve toksinlerin hastanın kan dolaşımına sızarak o kadar büyük bir acıya neden olduğunu ve sadece dikkatlerini içlerindeki acıdan çekmek için kendilerine fiziksel zarar verdiklerini söylemeye devam ediyor. Bu nedenle, tüm solucanları bir kerede öldürmek, büyük acılara ve yaralanmalara ve muhtemelen çocuğun ölümüne neden olacaktır.

Daha sonra parazitleri yönetilebilir bir hızda öldürmek için kullandığı teknikleri, kullandığı şifalı otlar ve diğer şeylerden ve bunları nasıl kullandığından bahseder.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.